Apie projektą

Šiaurinėje uostamiesčio dalyje, kiek atokiau nuo triukšmingų miesto gatvių, jaukiame, klaipėdiečių pamėgtame Mažojo kaimelio rajone iškilo „Šviesos loftų“ projektas, būsimiems gyventojams suteikiantis unikalią galimybę ne tik įsikurti nedidelio ploto (nuo 25 iki 51 kv.m.) lofto tipo butuose, bet ir kas rytą prabusti džiaugiantis namus pripildančia šviesa.

Tai – klaipėdiečių ypač mėgstama ir gerai žinoma vieta.

Visai prie pat – parduotuvės, prekybos centrai, kavinės, restoranai ir ugdymo įstaigos, o vos už 400 metrų – viešojo transporto stotelė. Pėsčiųjų ir dviračių takais per keletą minučių pasieksite Danės upės pakrantę, Girulių paplūdimį, Vasaros terasą bei kitas gyventojų mėgiamas miesto vietas.


Projektą užbaigti planuojame 2022 m. III-IV ketvirtį. 

Unikalūs šiuolaikiški butai

Dideli vitrininiai langai, erdvės pojūtį sustiprinančios aukštos lubos, privačios pirmo aukšto terasos, universalios poilsio erdvės ir patogi infrastruktūra – elementai išskirtinės kokybės gyvenimui.

Gyventojų mylima miesto dalis

Mažaaukštės statybos loftais naujam gyvenimui atgimsta centrinis Mažojo kaimelio kvartalas Šviesos gatvėje. Visai čia pat – parduotuvės, prekybos centrai, kavinės, restoranai, ugdymo įstaigos.

Universalios poilsio erdvės

Pačiame „Šviesos loftų“ komplekso centre suformuotas saugus uždaras vidinis kiemas, kuriame – žaidimų aikštelė mažiesiems gyventojams ir jaukios poilsio bei sporto zonos suaugusiems.

Dideli vitrininiai langai

Kas rytą šviesa namus pripildo bei išskirtinį erdvės pojūtį sukuria ne tik vitrininiai langai, bet ir 3,7 m. siekiančios butų lubos bei ypatingai erdvios laiptinės.

Pirmo aukšto terasos

Pirmo aukšto loftuose įrengtos privačios lauko terasos suteiks daugiau erdvės jūsų poilsiui ir leis mėgautis jaukiais vakarais draugų kompanijoje.

Mažaaukštės statybos pastatas

Mažaaukštė projekto statyba – ypatingas „Šviesos loftų“ privalumas, gyventojams suteikiantis ne tik jaukumo bei privatumo, bet ir stiprų bendruomeniškumo jausmą.

Erdvus ir saugus parkingas

Daugiau jokio galvos skausmo parkuojantis siaurose miegamųjų rajonų gatvėse – grįžus į namus „Šviesos loftų“ naujakurius pasitiks erdvi ir patogi parkingo aikštelė.